Warsztaty tańca orientalnego z Camilią 24.02.2018

Wyjątkowe warsztaty z Camilą-gościem z Warszawy-na dwóch poziomach zaawansowania!
Wspaniała okazaj, by poszerzyć taneczne horyzonty.

Sobota 24 lutego 2018

Program:

15.00-16.30 Bambuti (simsimiya) -poziom początkujący 
"Zabieram Cię w podróż do portu Said.To jedno z najciekawszych miejsc na folklorystycznej mapie Egiptu. Ten żywiołowy taniec kształtował się jako fuzja wielu form ruchów wymienianych przez marynarzy w tym porcie. Jest niezwykle radosny i rzadko uczony. Nauczę Cię techniki i kombinacji. Dzięki temu żadna choreografia w tym gatunku nie będzie już wyzwaniem."

16.45-18.45 Baladi feeling-poziom średnio zaawasnowany
"Baladi pochodzi ze źródła wszelkiego ruchu w egipskim tańcu orientalnym. To bicie serca i czucie każdej tancerki. Na tym warsztacie nauczę cię różnic pomiędzy klasyką, a baladi i charakterystycznego feelingu w ciele który będziesz mogła samodzielnie rozwijać."


Cennik:
Przy zapisie do 15.02.2018
40zł Bambuti
70zł Baladi
100zł full pass

Przy zapisie od 16.02.2018
50zł Bambuti
80zł Baladi
120zł full pass


Camilia (Warszawa) to jedna z najbardziej rozpoznawanych polskich tancerek orientalnych.  Stawała na podium konkursów tanecznych ponad 20 razy. Może poszczycić się tytułami takimi jak: Miss Belly Dance Europy 2012 w Berlinie, Vice mistrzyni Belly Dance World Cup 2010 (Cypr), Vice mistrzyni Rosji w tańcu orientalnym Moskwa 2012, Wielokrotna mistrzyni Europy Wschodniej w tańcu brzucha, Nagroda Publiczności w Miami (USA) 2013 i wieloma innymi. Tancerka z ponad 10-cio letnim stażem. Występowała na 4 kontynentach świata w ponad 12 krajach. Tancerka międzynarodowej grupy Belly Dance Evolution. Jest organizatorką  jednego z najstarszych festiwalów tańca brzucha w Polsce "Orientalnego Koktajlu". Ponadto jest autorką pracy magisterskiej o historii tańca orientalnego, cenionym wykładowcą i ekspertem w zakresie wiedzy merytorycznej tej dziedziny.


Zgłoszenia na warsztaty przyjmowane są drogą mailową pod adresem: akademia@saida.com.pl


W mailach zgłoszeniowych prosimy o podanie nazwy warsztatów. W odpowiedzi na mail zgłoszeniowy prześlemy numer konta. Rezerwacją miejsca na warsztatach jest dokonanie płatności przelewem.


O miejscu na warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń (płatności). Prosimy o przemyślane wpłaty, gdyż nie podlegają one zwrotom. Akademia Tańca zastrzega możliwość odwołania warsztatów w przypadku nie zgłoszenia się wystarczającej liczby uczestników (osoby, które wniosły płatność otrzymają wówczas pełne zwroty).